Luna Guitars prezentuje nowości na rok 2020

0

Luna Guitars, amerykański producent instrumentów muzycznych, zaprezentował nowości na 2020 rok. Będzie się działo! Będzie pięknie i bogato, choć… niedrogo! W ofercie pojawiło się sporo, a to nie mogło umknąć naszej uwadze!

Luna Guitars to może niekoniecznie wiodący producent na rynku polskim, ale wie o nim coraz więcej gitarzystów.
Firma wyspecjalizowała się w budowie instrumentów strunowych począwszy od gitar, przez ukulele, a na basach i banjo kończąc.

W ofercie na 2020 rok, ten amerykański producent pokazał całkiem sporą gamę instrumentów.
I tak, w katalogu pojawiły się nowe gitary akustyczne, które poza naprawdę ciekawą urodą, przede wszystkim nie odstraszają zabójczą ceną. Instrumenty można kupić już od 199 dolców, co przyznacie, nie jest kwotą porażającą. Tym bardziej, że producent już zdobył sobie renomę na rynku za wielką wodą jako firma dbająca o szczegóły, o brzmienie i walory akustyczne instrumentów.

Oczywiście w ofercie nie mogło zabraknąć coraz popularniejszych ukulele. Producent oferuje aż 12 nowych modeli, od białych, przez czarne, a na wielokolorowych kończąc. Uke wyglądają obłędnie!!!

Na zakończenie bas i banjo! Tak, gitary basowej również nie mogło zabraknąć. Luna Guitars oferuje w nowym katalogu co prawda tylko jeden model, ale za to jaki! Zobaczcie koniecznie, bo gitarka robi ogromne wrażenie! A banjo jak to banjo… Niewielu na nim grało, więc oceńcie sami.

Z akcesoriów Luna proponuje nowe futerały na ukulele. Wyglądają dobrze i co najważniejsze, nie kosztują zbyt dużo. Polecamy krótką lekturę z linku poniżej.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.lunaguitars.com
Dystrybutor: https://fxmusic.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here