Limitowany PRS Silver Sky Nebula!

0

Pewne jest, że czytając tę informację nie ma już szansy aby stać się posiadaczem limitowanego egzemplarza gitary Silver Sky Nebula od PRS Guitars! Jednak nikt nie zabroni nam podziwiać i przedstawić tego instrumentu 🙂

Gitara elektryczna PRS Silver Sky Nebula została pokazana podczas targów NAMM Show 2020, które zakończyły się w styczniu. Wspominaliśmy o tym fakcie TUTAJ: https://uptone.pl/gitara/namm-2020-prs-guitars-i-modele-silver-sky-w-nowych-wykonczeniach.

Jeśli chodzi o budowę i specyfikację techniczną tego modelu jest ona identyczna jak dla całej serii Silver Sky (przeczytacie ją TUTAJ), a wyróżniającym elementem jest unikalne wykończenie Nebula. Jest to specjalny, polichromatyczny lakier typu flip-flop, który odbija światło w różny sposób, w zależności od kąta jego padania. Jak wspomnieliśmy jest to model mocno limitowany gdyż wykonano tylko 500 sztuk tego modelu.

Jedną z niewielu osób, które miała okazję go dotknąć i ograć, do tego w towarzystwie samego Paula Rees Smitha był znany gitarowy youtuber – Tyler Larson prowadzący popularny kanał Music Is Win!

Nie martwcie się jednak za bardzo. Pamiętajcie, że w oficjalnej i seryjnej sprzedaży znajdziecie aktualnie osiem, bardzo atrakcyjnych wykończeń modelu Silver Sky: Frost i Tungsten z 2018 roku, Dodgem Blue, Golden Mesa, Moc Sand i Orion Green z 2019 oraz najnowszy Midnight Rose i Polar Blue. Od tego roku możecie także wybierać pomiędzy palisandrową lub klonową podstrunnicą.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.prsguitars.com/silver_sky_2020
Dystrybutor: https://fxmusic.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here