Narodziny gwiazdy – zobaczcie jak powstaje PRS Silver Sky

0

Czy film ukazujący proces powstawania instrumentu może być ciekawy? Zdecydowanie tak! Zobaczyć, jak z niczego powstaje coś, co już wkrótce nie tylko zyska nietuzinkowy wygląd, ale też zabrzmi jedynie w swoim rodzaju…

Dlatego naszą uwagę przykuł zestaw filmów ukazujących proces powstawania najnowszej gitary PRS – Silver Sky, modelu sygnowanego przez gitarzystę Johna Mayera.

Kilka słów o PRS Silver Sky na Poznajcie nowy model PRS Guitars SILVER SKY John Mayer Signature!

Korpus PRS Silver Sky wykonano z olchy zaś gryf z klonu. Na palisandrowej podstrunnicy umieszczono mniejsze niż zazwyczaj 22 progi, nie zabrakło również znaków rozpoznawczych marki, czyli symbolu ptaków z rozpostartymi skrzydłami. Syngaturę Johna Mayera umieszczono na płytce łączącej gryf z korpusem. Ponadto gitara posiada m.in. odlewaną, wyprofilowaną płytkę gniazda jack, unowocześnione pokrętła oraz pręt napinający double action z dostępem od frontu główki. Pickupy 635JM sterowane są pięcio-pozycyjnym przełącznikiem oraz pokrętłami Volume (1x) i Tone (2x). Menzura wynosi 25,5″.

PRS Silver Sky do sprzedaży trafi 20 marca. Gitara sprzedawana jest ze specjalnie zaprojektowanym futerałem w wersji premium oraz dostępna jest w czterech wariantach kolorystycznych: Tungsten, Frost, Horizon i Onyx.

Więcej info:
Producent: www.prsguitars.com
Dystrybutor: www.fxmusic.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here