Limitowany Boss SD-1-4A na 40-lecie Super OverDrive!

0

Fanów klasycznych efektów gitarowych marki Boss ucieszy specjalna, limitowana edycja modelu SD-1 Super OverDrive z okazji jubileuszu 40 lecia tego popularnego przesteru.

Od momentu premiery w 1981 roku, Boss SD-1 Super Overdrive był jednym z podstawowych i najczęściej wybieranych efektów przesterujących dla kolejnych pokoleń gitarzystów z każdego gatunku muzycznego.

Oparty na rewolucyjnym jak na tamte czasy, asymetrycznym obwodzie przesterowania zaczerpniętym z modelu OD-1 Overdrive (czyli jednego z trzech pierwszych, kompaktowych efektów Boss z 1977 roku), SD-1 zapewnia bogate, gładkie i wysoce muzykalne brzmienia przesterowane, które nadal inspirują gitarzystów na całym świecie – nieustannie od 40 lat!

Dla uczczenia okrągłej rocznicy nieprzerwanej produkcji SD-1, firma Boss przygotowała specjalną edycję o symbolu SD-1-4A, wyróżniającą się wyjątkowym wyglądem: żółtą obudowę z czarnymi napisami zastąpi czarna obudowa z żółtymi napisami, a elegancji dodadzą jej złocone gałki i srebrna, metalowa śrubka komory baterii. Jubileuszowa wersja Boss SD-1-4A Super Overdrive będzie dostępna w sprzedaży wyłącznie w roku 2021!

Więcej szczegółów:
https://www.boss.info/pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj