Limitowana edycja efektu Ibanez TS808 TAMURA-MOD Tube Screamer od Godlyke

0

Firma Godlyke Distributing Inc. wypuszcza limitowaną serię 100 sztuk gitarowego efektu overdrive Ibanez TS808 ze specjalną modyfikacją autorstwa Susumu Tamury – projektanta oryginalnego Tubescreamera firmy Maxon!

Ta specjalna edycja TS808 wykorzystuje germanowe diody NOS marki Toshiba, a także rezystory i kondensatory własnoręcznie wyselekcjonowane przez Tamurę. Każdy egzemplarz posiada również coś, co Tamura nazywa „Magic IC” – rzadki komponent z bardzo konkretnego okresu, odpowiedzialny za to klasyczne brzmienie Tubescreamera, które sprawiło, że oryginały były tak pożądane.

Zamiast tradycyjnego prostokątnego przycisku załączającego układ, znanego z konstrukcji Maxon i Ibanez, ten efekt ma standardowy footswitch, zamontowany na prostokątnej, metalowej płytce z napisem „Tamura Mod“. Każdy egzemplarz jest również od spodu ręcznie podpisany przez jego twórcę, który jest także ojcem legendarnego Ibanez TS808!

Ograniczenie ilości do 100 egzemplarzy wynika częściowo z małej dostępności rynkowej niektórych komponentów, spowodowanej gospodarczymi następstwami pandemii COVID-19, a także z rzadkości wybranych podzespołów. 

Więcej szczegółów:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj