Laney A-Fresco – wzmacniacz akustyczny na baterie

0

Laney ma w swojej ofercie już kilka propozycji dla gitarzystów akustycznych, między innymi rewelacyjny w swej klasie cenowej A1+. Producent wychodzi z kolejną propozycją, tym razem szczególnie mając na względzie muzyków mobilnych.

Buskersi wiedzą jak jest – nie zawsze da się podłączyć do prądu, a nawet jeśli się da to te miejsca są już zajęte. Stąd w ostatnich latach rosnąca popularność wzmacniaczy zasilanych akumulatorami – najważniejsza wszak jest niezależność.

Także Laney wyszedł z podobną propozycją, a że firma może już się pochwalić sporymi sukcesami w obszarze wzmacniaczy akustycznych, tym większe zainteresowanie budzi model A-Fresco.

Na pokładzie wszystko, czego oczekujemy od tego rodzaju konstrukcji: dwa kanały z wejściami combo, 3-pasmowa korekcja na każdy kanał, chorus i reverb obsługiwane niezależnie, wejście aux-in, a także pętla efektów oraz anti-feedback.

Wzmacniacz jest lekki, waży jedynie 7,2kg. Wyposażony jest w customowy 8-calowy głośnik i oferuje 30W mocy, czyli w zupełności wystarczająco na kameralny gig na otwartym powietrzu.

Więcej szczegółów:
Producent: www.laney.co.uk
Dystrybutor: www.audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here