Remo Colortone to nie gadżet! To możliwość personalizacji tego co znacie!

0

Nowe naciągi Remo Colortone spotkały się ze skrajnymi reakcjami w środowisku bębniarzy. Jednych nowa kolorowa seria zszokowała i wywołała lekki, trochę skrzywiony uśmiech na twarzy, innych ucieszyła, dając możliwość spersonalizowania swoich ulubionych naciągów marki Remo.

Dokładnie tak! Pytani przez kilku bębniarzy wyjaśniamy, iż nowa seria Colortone to nie jakiś dziwny wynalazek i nieużyteczny gadżet. To pełnoprawne naciągi marki Remo takie jakie znacie, a możliwość spersonalizowania ich kolorystyki daje zainteresowanym tę możliwość.

Opatentowana technologia Skyndeep Imaging, to jak zapewni producent połączenie ciekawej kolorystyki z potężną projekcją, brzmieniem i trwałością. Do wybory sześć świetnie prezentujących się kolorów: pomarańczowy, żółty, czerwony, zielony, niebieski i  smoke, czyli taki szary/przydymiony.

Wersje kolorystyczne dostępne są w seriach: Emperor Colortone, które składają się z dwóch przeźroczystych warstw o grubości 7 mil i dostępne są do tomów w rozmiarach 8″-18″. Powerstroke 77 Colortone składające się z dwóch przeźroczystych warstw o grubości 7 mil, łatki wzmacniającej o grubości 5 mil oraz wewnętrznego kołnierza tłumiącego o grubości 7 mil. Dostępne są do werbli w rozmiarach 13″ i 14″ oraz Powerstroke P3 Bass Colortone składających się z jednej membrany o grubości 10 mil połączonej z 10 milowym wewnętrznym kołnierzem tłumiącym. Dostępne są do bębnów basowych w rozmiarach od 18″ do 26″, z lub bez otworu na mikrofon.

Więcej szczegółów:
Producent: www.remo.com
Dystrybutor: www.gewamusic.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here