Kostki gitarowe UAFX: Astra, Golden i Starlight w promocyjnych cenach!

0
Universal-Audio-UAFX
Universal Audio UAFX Series

Kostki gitarowe UAFX od Universal Audio zachwycają potężnymi możliwościami brzmieniowymi, pięknym klasycznym wyglądem i niezniszczalną konstrukcją, a do tego tylko do końca marca dostępne są w promocyjnej cenie!

Astra, Golden i Starlight to trzy pierwsze kostki z serii UAFX jakie pojawiły się w ofercie firmy Universal Audio. Kiedy ogłoszono ich premierę na początku 2021 roku, branża muzyczna była pod dużym wrażeniem i z zaciekawieniem czekała na pierwsze opinie. Wszyscy doskonale znają sprzęt studyjny tej marki, który jest najwyższą ligą i prawie każde szanujące się studio nagraniowe na świecie ma w swoim setupie przynajmniej jeden ich interfejs audio lub akcelerator DSP do obsługi równie znanych i cenionych wtyczek UAD.

Jak informuje firma Audiostacja, dystrybutor marki Universal Audio w Polsce, tylko do końca marca każda z trzech tytułowych kostek dostępna jest w promocyjnej cenie 1650 PLN! [SZUKAJCIE W NAJLEPSZYCH SKLEPACH MUZYCZNYCH] Golden, Starlight i Astra oferują autentycznie brzmiące emulacje trzech klasycznych efektów typu pogłos, delay i modulacja, a więcej na ich temat przeczytacie w naszej publikacji poniżej:

Universal Audio wprowadza przełomowe efekty UAFX: Golden Reverberator, Starlight Echo Station i Astra Modulation Machine!

Nowa seria kostek UAFX jest bez wątpienia strzałem w dziesiątkę i szybko zyskała ogromną rzeszę swoich zwolenników. Nam również udało się przetestować jedną z nich, a konkretnie model Starlight Echo Station. Nasz test przeczytacie TUTAJ.

Jednak firma Universal Audio nie poprzestała na trzech tytułowych modelach i rok później wprowadziła do oferty kolejne trzy nowe stomboxy, emulujące jedne z najlepszych vintago’wych wzmacniaczy gitarowych wszech czasów!

Nowe kostki gitarowe Universal Audio UAFX: Ruby, Woodrow i Dream!

Więcej szczegółów
Producent: https://www.uaudio.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj