Nowe kostki gitarowe Universal Audio UAFX: Ruby, Woodrow i Dream!

380
UNIVERSAL-AUDIO-UAFX-SERIES-Dream65_Ruby63_Woodrow55

Po trzech świetnych kostkach efektowych czas na emulacje! Universal Audio powiększyło serię kostek gitarowych UAFX o nowe stompboxy emulujące jedne z najlepszych vintago’wych wzmacniaczy gitarowych wszech czasów. Przedstawiamy Wam Dream ’65, Ruby ’63 oraz Woodrow ’55! Czy okażą się równie udane? Nie mamy wątpliwości!

Najnowsze kostki serii UAFX – Dream ’65Ruby ’63 oraz Woodrow ’55 od Universal Audio mają zaoferować gitarzystom i twórcom muzyki autentyczne brzmienie w stylu vintage trzech legendarnych lampowych wzmacniaczy gitarowych, wzbogaconych o niestandardowe mody wzmocnienia i boostery obwodów oraz łatwą konfigurację i dodatkowe funkcje za pośrednictwem aplikacji mobilnej UAFX Control dostępnej na telefony z systemem Android oraz iOS (iPhone).

Zbudowane w oparciu o potężne dwurdzeniowe procesory i doświadczenie w modelowaniu dźwięku UAD, symulatory wzmacniaczy gitarowych UAFX mają oferować oszałamiająco autentyczne brzmienia oryginalnych wzmacniaczy vintage. Pozwalają użytkownikom personalizować przełączniki nożne, zapisywać ustawienia wstępne i uzyskiwać te same dźwięki, których używają profesjonalni gitarzyści, w tym Tim Pierce, Nels Cline, Cory Wong i wielu innych.

UNIVERSAL-AUDIO-UAFX-SERIES-Dream65_Ruby63_Woodrow55

„Jeśli chodzi o brzmienie, gitarzyści są tak wymagający, jak tylko mogą. Nie szczędziliśmy wydatków w naszych wieloletnich wysiłkach, aby uchwycić dźwięk tych wzmacniaczy. I wiedzieliśmy, że są gotowe, gdy przestaliśmy gadać i zatraciliśmy się w ich brzmieniu”.

– powiedział Bill Putnam Jr., dyrektor generalny Universal Audio

UAFX Dream ’65 Reverb Amplifier – Podstawowa emulacja wzmacniacza lampowego, jakiego używali The Beatles, Muddy Wters, Elvis Costello i niezliczona liczba muzyków od ponad 60 lat. Oferuje okrągłe brzmienie clean, słodki naturalny overdrive, przy odkręconym gainie oraz bosko brzmiący sprężynowy pogłos i vibrato niezastąpionego amerykańskiego wzmacniacza lampowego, używanego przez artystów i producentów od 60 lat.

UAFX Ruby ’63 Top Boost Amplifier – Kultowy brytyjski wzmacniacz lampowy, który zdefiniował brzmienie tzw. “British Invasion”. Zapewnia użytkownikom szklistą górę, wyjątkowo złożoną strukturę overdrive i klasyczne vibrato będące kwintesencją brytyjskiego wzmacniacza uwielbianego przez artystów od Queen przez Radiohead po U2.

UAFX Woodrow ’55 Instrument Amplifier – Legendarny tweedowy wzmacniacz lampowy, od którego wszystko się zaczęło. Zapewnia użytkownikom słodki clean i grunge’owy przester legendarnego tweedowego wzmacniacza lampowego, używanego przez artystów od The Eagles przez Chucka Berry’ego po Neila Younga. 

Główne cechy symulatorów wzmacniaczy UAFX:

  • Autentyczne emulacje kultowych amerykańskich i brytyjskich wzmacniaczy gitarowych w stylu vintage
  • Zbudowane na bazie potężnego dwurdzeniowego procesora UAFX i światowej klasy modelowaniu UAD
  • Zawiera emulowane brzmienie głośników, mikrofonu i pomieszczenia, pochodzące z wielokrotnie nagradzanego OX Amp Top Box
  • Klasyczne kombinacje głośników i kolumn, niestandardowe mody wzmacniaczy stosowane w oryginałach
  • Wyjątkowe presety od znanych artystów i bezprzewodowe kontrolowanie efektu za pomocą aplikacji mobilnej UAFX Control (iPhone / Android)
  • Ponadczasowe wzornictwo i kunszt UA – pedały zbudowane tak, by przetrwać lata koncertów

Więcej szczegółów
Producent: https://www.uaudio.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl