KHDK Limited Edition “Candy Apple” Dark Blood i autograf samego Kirka

0

Ci z Was, którzy nie mieli jeszcze okazji zapoznać się z ofertą biznesową gitarzysty Metallica niech żałują. Efekty produkowane przez KHDK, to absolutna kwintesencja preferencji gitarzysty. Spójrzcie co niesie z sobą Limited Edition “Candy Apple” Dark Blood.

KHDK_Kirk_signs_uptoneLimitowana edycja czerwonego diabła, to nic innego jak efekt Dark Blood, o którym było, jest i pewnie będzie głośno. Świetne zestrojenie mrocznej barwy, genialne wprost możliwości modyfikacji przesteru i oczywiście moc jaką niesie z sobą efekt Kirka.

KHDK Limited Edition “Candy Apple”, to klasyczny Dark Blood w żywej czerwieni. Co jednak najważniejsze… Każdy ze stu egzemplarzy limitowanej edycji został ręcznie podpisany przez samego Kirka Hammetta. I uwierzcie, że nie jest to marketingowy bajer. Nikt nie drukował wzoru podpisu gitarzysty. Każdy efekt jest inny, każdy podpis różni się delikatnie od poprzedniego i następnego.
Nie da się ukryć, że KHDK Limited Edition “Candy Apple” Dark Blood to efekt dla kolekcjonerów, który zapewne za kilkanaście lat stanie się poszukiwany w niejednym kraju na świecie.

Więcej informacji o produktach marki na stronie producenta www.khdkelectronics.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here