Yamaha MusicCast R-N803D i nowy model amplitunera stereo!

0

Amplitunery stereo to bez wątpienia jedna z tych kategorii produktowych, w której koncern Yamaha plasuje się bardzo wysoko, a najnowszy amplituner Yamaha MusicCast R-N803D jest tego kolejnym dowodem.

Ten najwyższy, na ten moment, model amplitunera stereo Yamahy ma zapewnić nam świetną jakość dźwięku, doskonałą funkcjonalność oraz system autokalibracji YPAO po raz pierwszy zastosowany w sprzęcie stereo!

YAMAHA MUSICCAST R-N803D

Tworząc ten zaawansowany amplituner sieciowy, projektanci sięgnęli po zaawansowane komponenty i układy elektroniczne, które są dziedzictwem legendarnej koncepcji hi-fi Yamahy, zwanej ToP-ART (Total Purity Audio Reproduction Technology). Dalsze korzyści przynosi technologia YPAO, która dotychczas spotykana była głównie w amplitunerach kina domowego, a teraz debiutuje w klasie urządzeń hi-fi. Umożliwia ona automatyczne zoptymalizowanie parametrów pracy systemu audio pod kątem akustyki pomieszczenia.

Ponadto model ten kompatybilny jest z autorskim systemem sieciowym MusicCast i zapewnia najlepsze osiągi pod względem funkcjonalności. MusicCast R-N803D zapewnia dostęp do serwisów muzycznych i radia internetowego, a także obsługuje łączność bezprzewodową Bluetooth, AirPlay i Wi-Fi. Z myślą o miłośnikach analogowego dźwięku projektanci wyposażyli MusicCast R-N803D w wejście Phono. Z kolei fanów radia ucieszy obecność tunera cyfrowego DAB+.

Więcej szczegółów znajdziecie na stornie przedstawiciela marki audioklan.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here