Kerry King prezentuję nową gitarę B.C. Rich KKW30

0

B.C. Rich, to na pewno instrumenty ciekawe. Co więcej, w naszych szerokościach geograficznych, nie wiedzieć czemu, dość mało popularne. KKW30 to instrument agresywny i świetnie wykonany. Poznajcie go dzięki gitarzyście grupy metalowej Slayer.

Mimo groźnego wyglądu, Kerry King to dobry człek. Jego akcje charytatywne osiągają spore zyski, które gitarzysta przekazuje najbardziej potrzebującym. Niegdysiejsza aukcja gitary z jego autografem osiągnęła astronomiczną sumę, którą w całości przekazał na dofinansowanie St. Jude Children’s Research Hospital. Tyle o samym Kerrym.
A dlaczego o nim?

B.C. Rich KKW30 to gitara sygnowana nazwiskiem tego wielkodusznego gitarzysty, który nota bene, sklasyfikowany został przez magazyn Guitar World, wśród 100 najlepszych gitarzystów metalowych wszechczasów.
Gitara KKW30 to instrument nie pozostawiający złudzeń. Agresja aż kipi z czarnej dechy, z której wysuwa się gryf i charakterystyczna dla Kinga główka. O parametrach instrumentu nie ma co pisać, gdyż Kerry w bardzo czytelny sposób prezentuje i omawia instrument.
Tak czy inaczej, dla gitarzystów z gatunku thrashmetalu, gitara okaże się wręcz dziełem sztuki. Zatem ślińcie się drodzy czytelnicy i zbierajcie kasiorę – bo jest na co!!!

Więcej informacji znajdziecie na stronie producenta www.bcrich.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj