Już 8, 9 czerwca PRS Guitars zaprasza do swojej fabryki w Stevensville w stanie Maryland

0

Jeśli macie czas, ochotę ale i przede wszystkim możliwości, PRS zaprasza Was do swojej fabryki w Stevensville w stanie Maryland (USA). Podczas dwudniowej wycieczki czekać na Was będzie mnóstwo atrakcji i jeszcze więcej emocji. Oto kilka szczegółów!

Jeśli jesteś fanem marki PRS Guitars i mieszkasz w USA lub masz możliwość polecieć sobie na wycieczkę, do rodziny lub po prostu na tą jedną okazję, to czeka na Ciebie nie lada gratka.

Otóż już w czerwcu, w drugi weekend miesiąca, będziesz miał szansę odbyć przygodę, której pewnie długo nie zapomnisz.

8 i 9 czerwca fabryka PRS Guitars mieszcząca się w niewielkim miasteczku Stevensville w stanie Maryland, przyjmie gości i fanów marki.
W programie znajdą się chociażby takie atrakcje, jak oczywiście wycieczka po fabryce i możliwość naocznego poznania tajników tworzenia wyjątkowych instrumentów PRS.
Ponadto organizatorzy przygotowują Jam Sassion, dostęp do bazy noclegowej z pełną infrastrukturą.

Najwięcej możliwości będą jednak mieli członkowie elitarnego PRS Signature Club.
Jeśli jesteś jednym z tych gitarzystów, którzy kiedyś mieli możliwość zakupienia instrumentu sygnowanego nazwiskiem jakiegoś gitarzysty i należysz do tego klubu, to czas to uczcić wizytą w Stevensville chociażby po to, by zdobyć autograf samego założyciela firmy, Paula Reed Smitha.

Co trzeba zrobić by dostać się na to wyjątkowe wydarzenie? Wejdź na poniższą stronę, zarejestruj się i dowiedz jak dostać się do Stevensville. Proste 🙂

Więcej info:
Producent/Organizator: www.prsguitars.com
Dystrybutor: www.fxmusic.com.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here