PSP Audioware na żywo! Rozmowa z twórcami i pracownikami firmy!

1

Już dziś o godzinie 20:00 na kanale YouTube „Na Setkę“ obejrzeć można na żywo wywiad z twórcami i pracownikami firmy PSP Audioware – polskiego producenta światowej klasy pluginów audio.

Mateusz Woźniak, Antoni Ożyński, Adam Taborowski, Piotr Dmuchowski oraz Joachim Krukowski będą gośćmi Krisa Górskiego i Grzegorza Stasiuka – gospodarzy talk-show Na Setkę, na co dzień zawodowo zajmujących się muzyką jako producenci, kompozytorzy i realizatorzy nagrań.

Aby uczestniczyć na żywo w rozmowie z członkami ekipy PSP, oglądajcie dzisiejszy odcinek Na Setkę o godzinie 20:00 na YouTube. Odcinek będzie można również obejrzeć później w formie nagrania.

Jak czytamy na stronie firmy, PSPaudioware.com s.c. założyli w roku 2000 dwaj przyjaciele: Antoni Ożyński i Mateusz Woźniak. Była to wtedy pierwsza firma w Polsce zajmującą się profesjonalnym oprogramowaniem audio.

Na początku bez żadnych kontaktów biznesowych ani znajomości w branży nagraniowej, marka PSPaudioware zaczęła budować swoją reputację przede wszystkim na jakości swoich produktów, dzięki nowatorskiemu wykorzystaniu Internetu jako kanału komunikacji, społeczności i handlu.

Sukces przyszedł w roku 2002 wraz z premierą wtyczki PSP VintageWarmer – inspirowanego urządzeniami analogowymi kompresora wielopasmowego z dodanym układem saturacji. Od tego czasu PSPaudioware wypuściło wiele wirtualnych procesorów audio, cieszących się coraz większym uznaniem inżynierów dźwięku; wtyczki klasy masteringowej PSP, takie jak PSP MasterComp, PSP MasterQ i PSP Xenon, trafiły do ​​profesjonalnych studiów na całym świecie, a kolekcje procesorów dynamiki PSPaudioware do miksowania i nagrywania, takie jak PSP InfiniStrip, PSP MixPack i PSP Console oraz wtyczki EQ, są jednymi z najważniejszych narzędzi wielu zawodowych realizatorów nagrań.

W końcu firma PSPaudioware zyskała również szacunek sławnych producentów sprzętu audio – pluginy takie jak PSP 2445 EMT, PSP E27 i Lexicon PSP 42 zostały oficjalnie zaaprobowane przez twórców symulowanego przez nie sprzętu, czyli marki EMT, Avedis i Lexicon.

Więcej szczegółów:

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj