Joyo MOMIX – kieszonkowy mikser z interfejsem audio USB

0

Firma Joyo, którą do tej pory kojarzyliśmy przede wszystkim z efektami oraz wzmacniaczami gitarowymi, prezentuje pierwszy w swojej ofercie mikser o miniaturowych rozmiarach i funkcji interfejsu audio USB.

Joyo MOMIX to urządzenie niewiele większe od większości współczesnych smartfonów, a pozwalające na zrealizowanie próby zespołu, streamingu na żywo, sesji nagraniowej czy karaoke. Oferuje jedno wejście mikrofonowe XLR z zasilaniem phantom 48 V, a także wejścia jack dla gitary lub basu oraz innego instrumentu mono lub stereo – z osobną regulacją poziomu dla każdego z nich.

Ponadto znajdziemy tu stereofoniczne wejście liniowe, wyjście monitorowe (na słuchawki lub aktywny system głośnikowy) z funkcją Input Monitor do bezpośredniego odsłuchu sygnału wejściowego bez latencji, analogowe wyjście do nagrywania oraz port USB, którym MOMIX możemy podłączyć do komputera lub urządzeń mobilnych w celu użycia jako interfejs audio.

Ostatnią funkcją, niespotykaną w innych urządzeniach tego typu, jest opcja Center Cancel wyciszająca środkową część panoramy stereo w nagraniu podkładowym. Pomaga to pozbyć się oryginalnego wokalu z piosenki, co może być przydatne do nauki i ćwiczeń śpiewu, a także zabawy w karaoke.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.joyoaudio.com
Dystrybutor: https://fxmusic.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here