JOYO JW-03, nadchodzi trzecia generacja bezprzewodowego systemu gitarowego!

0

Pod koniec listopada, firma JOYO opublikowała na swoim fanpage’u zdjęcie przedstawiające najnowszy, bezprzewodowy system cyfrowy JW-03, dedykowany gitarzystom oraz basistom. Dziś wiemy o nim już znacznie więcej…

Dwa lata po premierze wciąż bardzo popularnego systemu bezprzewodowego JOYO JW-02 (wspominaliśmy o nim TUTAJ) czas na nowość! Tytułowy JW-03 to nie tylko nowoczesny design ale także nowe funkcje i możliwości.

Zestaw składa się standardowo z dwóch kompaktowych urządzeń, czyli nadajnika i odbiornika, wyposażonych we wtyk typu jack 1/4”, które możemy regulować w bardzo szerokim zakresie dla łatwiejszego podłączenia i ustawienia w takiej pozycji aby jego obecność nie przeszkadzała grającemu gitarzyście. Dzięki temu możemy je podpiąć praktycznie do każdego instrumentu i wzmacniacza.

Zastosowano w nim wysokoimpedancyjne wejście i niskoimpedancyjne wyjście, dzięki czemu nadaje się do każdego typu instrumentu zarówno z aktywnymi jak i pasywnymi pickupami.

Pasmo w którym pracuje JOYO JW-03 to 2.4 GHz przy próbkowaniu 16-bit / 48 kHz i praktycznie nie odczuwalnym opóźnieniu (latencji) mniejszym niż 5 ms. Deklarowany przez producenta zasięg wynosi do 20 metrów co powinno w zupełności wystarczyć nawet na większej scenie. Conajmniej wystarczający jest także czas pracy urządzeń, które przy pełnym naładowaniu, dzięki litowym bateriom, są w stanie pracować aż do 8 godzin! Urządzenie udostępnia 12 kanałów w 4 bankach.

Do jednoczesnego ładowania nadajnika i odbiornika służy załączony w komplecie kabel USB typu „Y”. Bardzo mądre rozwiązanie.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.joyoaudio.com
Dystrybutor: https://fxmusic.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj