Limanowski Dom Kultury wyposażony w JBL VTX i Soundcraft Vi1000

0

Inwestycja w profesjonalny system koncertowy w Limanowskim Domu Kultury dobiegła końca. Z racji ciężkich czasów, zwłaszcza dla sztuki muzycznej, na pełne wykorzystanie jego możliwości jeszcze chwilę poczekamy. Zapraszamy Was jednak do zapoznania się z nową instalacją, w której m.in. system nagłośnienia JBL VTX oraz konsoleta Soundcraft Vi1000.

W maju 2017, dzięki staraniom Burmistrza Miasta Limanowa Władysława Biedy, samorządowi miasta zostało przyznane dofinansowanie na realizację Projektu „Przebudowa i rozbudowa budynku przy ul. Czecha w Limanowej dla potrzeb Domu Kultury z salą widowiskową” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego.

Natomiast w 2020 roku sala widowiskowo-kinowa doczekała się doposażenia w postaci profesjonalnego systemu koncertowego. Sala na ponad 420 miejsc siedzących zyskała riderowy system liniowy składający się z dwunastu 3-drożnych modułów szerokopasmowych JBL VTX A8 wraz z czterema dedykowanymi 18-calowymi subwoofer’ami JBL VTX B18.

Oczywistym jest, że w komplecie z wymienionymi zestawami głośnikowymi zainstalowano wzmacniacze z fabrycznymi presetami Crown serii i-Tech.

Na scenie znalazły się 12-calowe monitory serii JBL SRX zasilane wzmacniaczami Crown XTi.

W centralnej części widowni swoje miejsce znalazła cyfrowa konsoleta Soundcraft Vi1000, komunikująca się ze scenicznym Soundcraft Compact Stagebox.

Więcej szczegółów
Producent: https://jblpro.com
Producent: https://www.soundcraft.com
Dystrybutor: http://essaudio.pl


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here