JOYO BSK-40: sprytne przenośne combo dla śpiewających gitarzystów!

535
JOYO-BSK-40_uptone

Firma JOYO wprowadziła do oferty nowy przenośny dwukanałowy wzmacniacz typu combo, dedykowany dla wokalistów i gitarzystów akustycznych. BSK-40, bo o nim mowa, to świetne rozwiązania zarówno w plener jak i do pomieszczeń, a także streamowania naszych występów w sieci!

JOYO BSK-40 to kompaktowy wzmacniacz o mocy 40 W, wyposażony w dwa oddzielne kanały i sekcje sterowania dla gitary oraz mikrofonu. Ponadto znajdziemy w nim wbudowane podkłady rytmiczne, które mogą przydać się podczas ćwiczeń, a także samych występów. Jeśli te nam nie wystarczą, to producent zadbał także o odtwarzacz plików audio, do którego możemy podłączyć pendrive za pomocą USB, a także smartfon za pomocą wejścia AUX lub Bluetooth.

JOYO-BSK-40_orange

Kanał gitarowy z wejściem jack 1/4″ oferuje regulację głośności, 3-pasmowy korektor oraz kontrolę efektów Chorus, Delay i Reverb. Kanał mikrofonowy z wejściem typu combo [XLR/jack] oferuje regulację głośności, kontrolę wysokich i niskich częstotliwości a także pogłosu.

Joyo-BSK-40-panel

To jednak nie koniec. Wzmacniacz wyposażono także w wejście i wyjście AMP, symetryczne wyjście DI typy XLR, port USB-A do zasilania innych urządzeń, wyjście słuchawkowe z niezależną regulacją i opcją MUTE AMP. Do tego sekcja nagrywania, która pozwala nam na rejestracje naszych występów na zewnętrzny rejestrator lub nawet smartfon.

Wzmacniacz wyposażono w akumulator, który może działać do 5 godzin. Opcjonalnie możemy go także napędzać za pomocą zewnętrznego zasilacza, który także służy do ładowania baterii.

JOYO-BSK-40-black-white

Do wyboru będziemy mieć trzy wersje kolorystyczne (pomarańczowy, biały i czarny) i co równie ważne, kilka możliwości jego ustawienia. Wzmacniacz może stać płasko, pod kątem, a także być zamontowany na statywie.

Czekamy zatem na informacje o dostępności w Polsce oraz cenie.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.joyoaudio.com
Dystrybutor: https://www.fxmusic.com.pl

CZYTJ TAKŻE:

JOYO BSK-60, nowy flagowy wzmacniacz do akustyków!