JOYO BSK-60, nowy flagowy wzmacniacz do akustyków!

0

Dzisiaj swoją oficjalną video-premierę ma Joyo BSK-60, flagowy w ofercie tego producenta wzmacniacz, dedykowany do gitar akustycznych. Czym może się pochwalić?

Osoby, które śledzą poczynania tej coraz popularniejszej w naszym kraju marki, zapewne wiedzą, że pierwsze wzmianki i prezentacje tego nowego wzmacniacza akustycznego miały miejsce pod koniec ubiegłego roku na targach Music China.

Dziś jednak producent wypuszcza pierwszy oficjalny materiał video, prezentujący jego możliwości, zatem możemy się spodziewać, że niebawem pierwsze sztuki nowego Joyo BSK-60 ruszą w świat w tym także do naszego kraju!

Czym może się pochwalić nowy wzmacniacz?

60W mocy, łączność Bluetooth, AUX IN Jack, gniazdo LINK dla smartfonów, looper, wbudowany akumulator litowo-jonowy, który ma zapewnić do 4 godzin gry, wbudowane efekty reverb, delay, chorus, dwa kanały dla gitary i mikrofonu, dedykowany footswitch i wiele więcej…! Jednak rzeczą najważniejszą będzie oczywiście jego brzmienie. Póki co możemy oprzeć się na poniższej pierwszej prezentacji i czekamy z niecierpliwością na kolejne materiały, a także pierwszy egzemplarz do testów! 😉

Więcej szczegółów
Producent: http://joyoaudio.com
Dystrybutor: https://fxmusic.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj