BRIGADE, FLOW, LA-2A I LION, czyli nowe kostki z serii UAFX od Universal Audio!

0

Universal Audio nie przestaje zaskakiwać i wprowadza kolejne kostki gitarowe z rozsławionej już serii UAFX. Przed Wami nowiutkie Brigade Chorus & Vibrato, Flow Vintage Tremolo, Teletronix LA-2A Studio Compressor oraz Lion ’68 Super Lead Amp!

Przypomnijmy, że wszystko zaczęło się w styczniu 2021 roku kiedy ku wielkiemu zaskoczeniu ale też uciesze miłośników gitarowo-studyjnego brzmienia, Universal Audio wprowadziło swoje pierwsze trzy kostki z serii UAFX. Pisaliśmy o nich TUTAJ. Stompboxy spotkały się z ogromnie entuzjastycznym przyjęciem, więc producent sukcesywnie rozszerzał tę serię, która rozrosła się aktualnie do kilkunastu modeli, a najnowszymi z nich właśnie Wam przedstawiamy.

uafx_brigade_chorus_and_vibrato

Universal Audio UAFX Brigade Chorus & Vibrato oferuje doskonale emulowany chorus vintage i vibrato typu bucket-brigade, autentyczny obwód przedwzmacniacza i prawdziwy/buforowany bypass – a wszystko to w kompaktowym stompboxie. Jest to oszałamiająca emulacja klasycznego analogowego przedwzmacniacza dla tłustych brzmień i efektów.

uafx_flow_vintage_tremolo

Universal Audio UAFX Flow Vintage Tremolo oferuje trzy rodzaje lampowych efektów tremolo, tap tempo, doskonale emulowany obwód przedwzmacniacza, podbicie głośności i prawdziwe/buforowany bypass również w kompaktowej formie. Efekt ten pozwali Wam zanurzyć się w przyjemnym dudnieniu amerykańskich wzmacniaczy z wczesnych lat 60. typu „brown” i dodać lepką mieszankę fluktuacji głośności i przesunięcia fazowego.

uafx_teletronix_la-2a_studio_compressor

Universal Audio UAFX Teletronix LA-2A Studio Compressor to efekt oferujący legendarną optyczną kompresję lampową, prawdziwy/buforowany bypass i przełącznik ataku Stock/Fast. W kostce jest doskonale uchwycona emulacja transformatorów vintage, wzmacniaczy lampowych i elementu optycznego T4 dla tłustych, trójwymiarowych brzmień lampowych.

Niezależnie od tego, czy chodzi o dzwoniące czyste dźwięki i jednonutowe zagrywki gitarowe, czy też o dodanie głębi basom, syntezatorom i klawiszom, Teletronix LA-2A wzmacnia instrumenty jak żaden inny kompresor. Ten efekt zapewnia duże, trójwymiarowe brzmienie oryginalnego sprzętu, w tym jego transformatory, lampy i zniekształcenia elementów optycznych T4.

LA-2A nawet bez kompresji podniesie Wasze brzmienie dzięki odważnemu zagęszczeniu brzmienia lampowego, z łatwością popychając twój już gotujący się wzmacniacz lampowy do soczystego przesterowania, pełnego harmonicznych i kolorów.

uafx_lion-68-Super-Lead-Amp

Universal Audio UAFX Lion ’68 Super Lead Amp zapewnia z kolei klasyczne brytyjskie brzmienia wzmacniaczy, rozsławione przez legendarnych artystów, takich jak Jimi Hendrix, Van Halen, Led Zeppelin, czy AC/DC.

Niezależnie od tego, czy chcecie zastąpić swój zestaw wzmacniaczy i wpiąć się bezpośrednio do konsolety, czy też nagrywać ścieżki w programie DAW – kostka zapewni Wam inspirujące, gotowe do użycia na albumie brzmienia trzech profesjonalnie mikrofonowanych stuwatowych wzmacniaczy plexi „golden unit” – z dźwiękowym realizmem znacznie przewyższającym inne cyfrowe modelery.

Wykorzystując tę samą technologię dynamicznego modelowania głośników, co Ox Amp Top Box, kostka zapewnia autentyczne brzmienie sześciu klasycznych konfiguracji kolumn głośnikowych, z idealnie rozmieszczonymi mikrofonami studyjnymi i dynamicznymi dźwiękami pomieszczenia.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.uaudio.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj