JOYO Classic Wah-1 & Multifunction Wah-2: nowe kaczki w natarciu!

0

Wśród nowych efektów, jakie zapowiedziała firma JOYO, znalazły się także dwie kaczki: Classic Wah 1, oraz Multifunction Wah 2. Jak zapowiada producent, szykuje się spore zamieszanie na rynku tych efektów!

Firma JOYO Audio, przez długi czas nie oferowała w swoim asortymencie efektów Wah. Na szczęście producent postanowił to zmienić i z końcem tego roku zaprezentował dwa nowe efekty.

JOYO Classic Wah 1

Wah 1, to absolutnie klasyczna kaczka oferująca przede wszystkim bardzo ciekawe, choć tak jak napisałem wcześniej, klasyczne brzmienie. Według producenta, pedał charakteryzuje się dość znacznym wychyleniem, przez co jego obsługa jest dużo prostsza.
Kaczka JOYO Classic Wah 1 ma być dużo bardziej przyjazna dla początkujących muzyków. Poza gitarowymi gniazdami, na prawej bocznej ścianie znajdziemy zarówno przełącznik WAH/ByPass jak i pokrętło WAH/Volume.

Jeśli chodzi o budowę JOYO Classic Wah 1, producent chwali się bardzo dobrym spasowaniem elementów i niewielkimi rozmiarami efektu.
Kaczka została wyposażona również w diodę LED dla kontroli pracy.

JOYO Multifunction Wah 2

Drugą nowością z rodzaju efektów Wah jest JOYO Multifunction Wah 2 łącząca w sobie dwie podstawowe funkcje – wspomniany efekt wah oraz pedał ekspresji.
Wszystko za sprawą prawej ściany bocznej, na której umieszczono jeden przełącznik Wah/Vol – Wah/ByPass i aż trzy potencjometry.
Producent skupia jednak naszą uwagę na dwóch z nich: Quality, oraz Range.
To nimi tak naprawdę mamy zbudować idealne dla siebie brzmienie kaczki.

Nowy efekt upakowano w bardzo ładnej czerwonej obudowie. Wymiarami, JOYO Multifunction Wah 2 zaskakują, gdyż firma postanowiła na tyle ułatwić gitarzystom użytkowanie efektu, że zmieściła efekt w skrzynce nie przekraczającej wymiarami innych efektów mieszczących się w klasycznym pedalboardzie.
To wbrew pozorom bardzo istotna cecha, gdyż nie musimy wydzielać kaczce osobnego, długiego miejsca na skraju naszego zestawu.

Więcej szczegółów:
Producent: www.joyoaudio.com
Dystrybutor: www.fxmusic.com.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj