Jim Dunlop Way Huge smalls Conspiracy Theory Professional Overdrive

0

Film reklamujący efekt Way Huge smalls Conspiracy Theory Professional Overdrive z góry narzuca czas w jakim umiejscowiono brzmienie tego efektu. Klasyczne, surowe tony wydobywające się z instrumentu podłączonego do efektu przywodzą na myśl odległe czasy Zimnej Wojny i muzyki, której znakiem rozpoznawczym było niczym nieskrępowane analogowe i buntownicze rockendrolowe brzmienie.

Jim Dunlop Way Huge smalls Conspiracy Theory Professional Overdrive to klasyczny pod każdym względem efekt typu overdrive, który umieszczono w niewielkim metalowym pudełku opatrzonym kolorami i czcionką kojarzącą się z konspiracją, szpiegami i Zimną Wojną.

Do dyspozycji producent oddaje nam jedynie trzy potencjometry: Output, Treble i Gain.
To w zasadzie wszystko…
Jednak najważniejsze w tym efekcie to oczywiście brzmienie.

Gdy po raz pierwszy oglądałem film zapowiadający efekt Jim Dunlop Way Huge smalls Conspiracy Theory Professional Overdrive, od razu do głowy zaczęły napływać wspomnienia z lat, w których muzyka była kwintesencją słowa “Analog”.
Surowe, niczym nieokraszone brzmienie efektu to jego jedyny i największy atut.

W mojej ocenie każdy kto pragnie usłyszeć spod swoich palców prawdziwy, klasyczny overdrive, musi, bez żadnych złudzeń i tłumaczeń mieć ten efekt w swojej kolekcji!

Więcej szczegółów
Producent: https://www.jimdunlop.com
Dystrybutor: http://www.musicdealer.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here