Jim Dunlop System 65 – Fret Collars

0

Jim Dunlop System 65 jest serią narzędzi dedykowanych gitarzystom. W System 65 znajdziecie niemalże wszystko co jest potrzebne do pielęgnacji, pomiaru instrumentu oraz prostych napraw. Dziś jednak zajmiemy się narzędziem o nawie Fret Collars, co pewnie ma jakąś swoją nazwę, jednak ja nazywam to szablonem, czy też kołnierzem do czyszczenia progów.

Gdybym jednak miał napisać o samym szablonie, ten tekst nie zająłby więcej niż dwa, może trzy zdania.
Zatem krótko o Jim Dunlop System 65.

Pewnie zdążyliście się już przyzwyczaić do myśli, że Jim Dunlop zajmuje czołowe miejsce wśród firm produkujących nie tylko gadżety gitarowe, ale i narzędzia pierwszej potrzeby.
W System 65 znajdziecie całą paletę narzędzi, od latarki (niekoniecznie widzę dla niej zastosowanie w gitarze), przez multitool, różnego rodzaju miary, którymi wyregulujemy chociażby akcję strun, śrubokręty, szczypce do obcinania strun, szmatki, ściereczki czy w końcu magnetyczne podkładki.

Jednak naszym dzisiejszym bohaterem jest Fret Collars należący do tej samej grupy produktów o nazwie System 65, czyli szablon, bądź kołnierz do czyszczenia i polerowania progów.
Producent w zestawie daje dwa takie szablony przystosowane do różnych rodzajów progów oraz szmatkę, na którą należy nałożyć odpowiedni preparat czyszczący.
Szablony wykonano z cienkiego, elastycznego, lecz bardzo wytrzymałego metalu.
Zaprojektowane zostały również tak, by kołnierz zabezpieczał podstrunnicę.
Po obejrzeniu prezentacji przekonacie się jakie to proste.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.jimdunlop.com
Dystrybutor: http://www.musicdealer.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj