Tycoon Percussion i Signature Heritage Café Con Leche Series Congas

0

Tycoon Percussion Signature Heritage Café Con Leche Series Congas to wyjątkowe z kilku powodów instrumenty. Nie da się nie zauważyć ich urody i walorów konstrukcyjnych, które według producenta, w bezpośredni sposób przekładają się na ich brzmienie.

Kongi produkowane są absolutnie ręcznie z wyselekcjonowanego, starego drewna dębowego z gatunku Siam. Wybór tego materiału zapewnia wyjątkową trwałość oraz, jak pisze producent, niezrównane brzmienie i głębię.
Wysokie na 30″ kongi charakteryzują się bardzo szerokim “brzuchem” co przekłada się na głębokie tony basowe i głośność bez poświęcania wyraźnych, wysokich tonów.
W Signature Heritage Café Con Leche Series zastosowano chromowane obręcze Classic Pro, wzmocnione płyty boczne z uchwytami o średnicy 3/8 ″.

Na szczególną uwagę zasługuje również wykończenie bębnów. Otóż muszą one przejść bardzo innowacyjną procedurę dla uzyskania gładkiej, dwukolorowej perłowej urody.

Producent zapewnia, że bębny są idealne do każdego stylu muzyki i doskonale nadają się zarówno do nagrań studyjnych, jak i na żywo.
W zestawie znajdziecie pojedynczy stojak, a kongi dostępne są w czterech różnych rozmiarach: 10″, 11″, 11 3/4″ i 12 1/2″.
Ponadto w komplecie znajduje się sakiewka, klucz mocujący i smarownica.

Więcej szczegółów
Producent: http://tycoonpercussion.com
Dystrybutor: http://www.musicdealer.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here