Drab Majesty w październiku na dwóch koncertach w Polsce

0

Promując nadchodzący krążek „Modern Mirror” grupa Drab Majesty wyrusza w międzynarodową  trasę koncertową. W czasie jej trwania amerykanie wystąpią w dwóch klubach w Polsce. Zapraszamy Was zatem na koncerty do Poznania i Warszawy!

Drab Majesty ostatnim razem wystąpili w Polsce prawie 2 lata temu. Tym razem, z materiałem z nowego albumu “Modern Mirror” grupa wystąpi w poznańskim Klubie Pod Minogą oraz w warszawskiej Hydrozagadce. Zespół supportować będzie Body of Light!

KTO: Drab Majesty, sup. Body of Light
KIEDY: 22.10.2019 g. 19:00 // 24.10.2019 g. 19:00
GDZIE: Poznań – Pod Minogą // Warszawa – Hydrozagadka

Bilety dostępne w wariantach:
45 zł – www.winiarybookings.pl
50 zł – www.biletomat.pl, www.eventim.pl, www.ticketmaster.pl, www.ticketos.pl, Media Markt, Empik
55 zł – w dniu koncertu

Organizatorem koncertów jest Agencja Winiary Bookings.


DRAB MAJESTY to solowy projekt Deb DeMure’a, androgynicznego alter ego, pochodzącego z Los Angeles muzyka, Andrew Clinco. Dzięki kombinacji pogłosu zalanych gitar, synthowej linii basu, charakterystycznych wokali i rytmicznych uderzeń w perkusję, ten projekt to odejście od wszystkich dotychczasowych dokonań muzycznych Clinco, jako perkusisty Marriages czy Black Mare. Drab Majesty elokwentnie łączy klasyczny new wave lat 80-tych i wczesne 4AD z futurystyczną oryginalnością. Na koncie mają LP „Careless” wydany, aż trzykrotnie (łącznie z reedycjami) przez wytwórnię DAIS Records. W 2016 światło dzienne ujrzały utwory „39 by Design” oraz „Who Taught You How to Love” (nagrane z King Dudem) oraz „Only a Mime”. Drab Majesty koncertował m.in. z takimi artystami jak Psychic TV, Clan of Xymox, The Frozen Autumn, Prayers czy King Dude. Rok 2017 rozpoczęli od premiery krążka „The Demonstration”, z którym to już kilkukrotnie odwiedzili Polskę. 12 lipca 2019 ukaże się najnowszy album grupy „Modern Mirror”, który będzie promowany na nadchodzącej trasie!


BODY OF LIGHT – Body of Light to elektroniczny, synth – popowy duet, w którego skład wchodzą bracia Andrew i Alexander Jarson.
Ich muzyka jest niemal osobista, czerpie ze wspólnych doświadczeń dwóch braci. Tworząc ją, opierają się na sytuacjach z życia osobistego oraz wspólnych doświadczeniach. Inspiracją od zawsze jest dla nich niemal każdy rodzaj muzyki elektronicznej, elementy new wave, freestyle, grunge, goth i techno. Body of Light tworzą muzykę idealną na parkiet, nie bojącą się nowych trendów i przemijającej mody.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj