Jim Dunlop PENDLETON X, czyli nowe paski gitarowe!

0

Z nowym rokiem, jeden z największych producentów akcesoriów gitarowych, firma Jim Dunlop, ujawnia nową kolekcję pasków gitarowych. Są to paski skórzano-wełniane i jeden z kolekcji BMF. Przyjrzyjmy się im dokładniej…

Pasek jaki jest, każdy widzi. Daremnie szukać tu specyfikacji technicznej, skupmy się więc na ich użytkowości i oczywiście urodzie!

Jim Dunlop wyraźnie lubuje się w wełnie Pendleton pochodzącej z fabryk w Oregonie.
Producent wytwarza wełnę w sposób iście archaiczny, w młynach, tworząc wyjątkowy materiał wykorzystywany przez największych producentów odzieży na świecie.
Z tej samej wełny Pendleton, Jim Dunlop wytwarza paski gitarowe oznaczone symbolem PENDLETON X DUNLOP, okraszając je niezwykłymi wzorami. Wykonywane one są przy użyciu maszyn żakardowych, niezmienionych pod względem zasady działania od ponad 200 lat! Wszystkie paski Pendleton mają skórzany rdzeń, dla zagwarantowania wysokiej wytrzymałości.

Paski w sprzedaży dostępne będą już w kwietniu! Jak dodaje producent, są to pierwsze wzory jakie będą sukcesywnie wprowadzane na rynek.

Ostatnim z pasków jest klasyczny skórzany pasek znany jako BMF Deluxe Leather Strap.
Ten model utrzymano w rozmiarze 4-1/2”, co pozwala na “noszenie” najcięższych z dostępnych na rynku gitar elektrycznych i basowych.

Więcej szczegółów
Producent: www.jimdunlop.com
Dystrybutor: www.musicdealer.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here