Jak produkowane są gitary PRS serii SE? [VIDEO]

0
Jak-powstaja-gitary-PRS-SE

Seria gitar SE od PRS Guitars cieszy się ogromną popularnością ze wglądu na świetny stosunek ceny do jakości. A czy wiecie, że na ten pomysł wpadł sam Carlos Santana? Zapraszamy na wycieczkę po fabryce PRS w Indonezji!

Budżetowe gitary często rodzą pytanie, czy są to instrumenty godne polecenia? Niestety nie zawsze, jednak w przypadku gitar PRS z linii SE, mimo stosunkowo niskiej ceny, jakość ich wykonania stoi na wysokim poziomie, a wszystko dzięki nowoczesnej fabryce w Indonezji, w regionie Mojokerto, we Wschodniej Javie, do której Was zapraszamy!

Świetny wygląd, idealne spasowanie i doskonałe brzmienie – te pryncypia kierują budowniczymi PRS Guitars od zawsze. I nieważne, czy tworzą je w siedzibie w stanie Maryland, czy 9500 mil dalej, w fabryce dedykowanej serii SE.

Skąd jednak pomysł aby stworzyć budżetową linię gitar, która miałaby iść w parze z modelami produkowanymi w USA? Pomysł ten zrodził się w głowie Carlosa Santany, którego zapewne przedstawiać nie trzeba. Otóż chciał on aby jego młodsi fani mogli nabyć sygnowaną jego nazwiskiem gitarę za kilkaset a nie kilka tysięcy dolarów.

PRS SE Santana Singlecut Trem w pięknym wykończeniu Egyptian Gold

Pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę! Od tamtej pory linia instrumentów SE cieszy się niesłabnącą popularnością i stała się synonimem doskonałego stosunku ceny do jakości.

Więcej szczegółów
Producent: https://prsguitars.com
Dystrybutor: https://www.fxmusic.com.pl 

Nie wiesz jaki model gitary PRS wybyrać? Zapraszamy Was do obejrzenia przewodnika przygotowanego przez Bazoka!

Polski przewodnik po gitarach PRS Guitars autorstwa BazOka

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj