Jak produkowane są gitary PRS serii SE? [VIDEO]

331
Jak-powstaja-gitary-PRS-SE

Seria gitar SE od PRS Guitars cieszy się ogromną popularnością ze wglądu na świetny stosunek ceny do jakości. A czy wiecie, że na ten pomysł wpadł sam Carlos Santana? Zapraszamy na wycieczkę po fabryce PRS w Indonezji!

Budżetowe gitary często rodzą pytanie, czy są to instrumenty godne polecenia? Niestety nie zawsze, jednak w przypadku gitar PRS z linii SE, mimo stosunkowo niskiej ceny, jakość ich wykonania stoi na wysokim poziomie, a wszystko dzięki nowoczesnej fabryce w Indonezji, w regionie Mojokerto, we Wschodniej Javie, do której Was zapraszamy!

Świetny wygląd, idealne spasowanie i doskonałe brzmienie – te pryncypia kierują budowniczymi PRS Guitars od zawsze. I nieważne, czy tworzą je w siedzibie w stanie Maryland, czy 9500 mil dalej, w fabryce dedykowanej serii SE.

Skąd jednak pomysł aby stworzyć budżetową linię gitar, która miałaby iść w parze z modelami produkowanymi w USA? Pomysł ten zrodził się w głowie Carlosa Santany, którego zapewne przedstawiać nie trzeba. Otóż chciał on aby jego młodsi fani mogli nabyć sygnowaną jego nazwiskiem gitarę za kilkaset a nie kilka tysięcy dolarów.

PRS SE Santana Singlecut Trem w pięknym wykończeniu Egyptian Gold

Pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę! Od tamtej pory linia instrumentów SE cieszy się niesłabnącą popularnością i stała się synonimem doskonałego stosunku ceny do jakości.

Więcej szczegółów
Producent: https://prsguitars.com
Dystrybutor: https://www.fxmusic.com.pl 

Nie wiesz jaki model gitary PRS wybyrać? Zapraszamy Was do obejrzenia przewodnika przygotowanego przez Bazoka!

Polski przewodnik po gitarach PRS Guitars autorstwa BazOka