iRig Nano Amp – wzmacniacz gitarowy, który mieści się w dłoni

0

A gdyby tak zmieścić w dłoni wzmacniacz gitarowy, który na dodatek miałby dostęp do brzmienia każdej gitary, o której kiedykolwiek śniliście?

A gdyby jeszcze takie maleństwo potrafiło napędzić całkiem sporą paczkę gitarową? Tak powiedzmy 4×12″ maksimum? Sfera marzeń? Absolutnie nie. Takie możliwości ma iRig Nano Amp — pierwszy mikro-wzmacniacz gitarowy z wbudowanym interfejsem iOS. Ta niewielka, mieszcząca się w dłoni skrzyneczka jest w pełni samowystarczalnym, zasilanym bateriami AA wzmacniaczem i interfejsem dla urządzeń z iOS, z którego będziecie mogli skorzystać również ze słuchawkami lub zewnętrzną kolumną. Ale nie tylko jego rozmiary sprawiają, że iRig Nano Amp jest tak wyjątkowy – wystarczy, że korzystając z dołączonego kabla TRRS podłączycie go do iPhone lub iPada, a dostaniecie nieograniczony dostęp do brzmień gitarowych w aplikacji AmpliTube.

iRig Nano Amp wyraźnie pokazuje, że nie rozmiar ma znaczenie! Więcej o urządzeniu znajdziecie na stronie producenta www.ikmultimedia.com lub polskiego dystrybutora www.audiostacja.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here