Ibanez SR 35TH ANNIVERSARY: Prawdziwa gratka dla basistów!

0
Ibanez-SR5FMDX_EGL-SR-35TH-ANNIVERSARY

W tym roku Ibanez świętuje 35. urodziny serii Soundgear Bass. Z tej okazji już w marcu 2022 dostępne będą dwa limitowane modele gitar basowych serii SR, w wersji cztero- i pięciostrunowej: SR4FMDX-EGL oraz SR5FMDX-EGL w pięknym, szmaragdowym wykończeniu “Emerald Green”!

Gitary basowe serii Ibanez SR posiadają wiele wyróżniających je cech, takich jak np: specjalnie zaprojektowane przetworniki Nordstrand Big Break, oferujące pełne, mocne i agresywne brzmienie, połączone z wyraźną, przenikliwą charakterystyczną barwą pojedynczej cewki.

Ale oczywiście to nie wszystko. Podstrunnice wykonano z klonu bird‘s eye i wyposażono w progi medium z wykończeniem krawędzi typu Premium, Instrumenty posiadają pięcio-częściowy gryf z Atlas Panga Panga/Purpleheart, o zwiększonej stabilności dzięki prętom regulacyjnym KTS TITANIUM. Te dwa czynniki decydują o ich zrównoważonym charakterze tonalny.

Ibanez-SR5FMDX-i-SR4FMDX
Ibanez SR5FMDX-EGL & SR4FMDX-EGL

Oprócz wyjątkowego komfortu gry, jesionowy korpus zapewnia SR-om przyjemną jasną barwę i bogaty sustain, podczas gdy górna i tylna część wykonana z płomienistego klonu / bubinga dopełnia ich wspaniały wygląd.

SR zostały wyposażone w mostek MR5S, customową, 3-pasmową elektronikę z przełącznikiem EQ bypass, a także trójdrożny przełącznik średnich częstotliwości. W zestawie otrzymamy takż pożądny pokrowiec oraz przydatny klucz multi-tool.

Ibanez-SR5FMDX-Case-Multitool

Więcej szczegółów
Producent: https://www.ibanez.com
Dystrybutor: http://www.meinldistribution.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj