Ibanez IRON LABEL SERIES 2021 już dostępne!

1

Z zupełnie nowymi modelami, w zupełnie nowym wyglądzie Ibanez wraca do korzeni serii Iron Label – dedykowanej wyłącznie muzyce metalowej i tylko jej. Poznajcie modele na 2021!

“Te mocarne basy i gitary elektryczne sprawiają, że od ich brzmienia ściany trzęsą się w posadach i poprzez swój oszałamiający wygląd już teraz kreują nową filozofię firmy Ibanez. Te metalowe wiosła to czerń w najczystszej swojej postaci! Od góry do dołu całe czarne i wyposażone w takie cechy, jak gryf Neck-Thru, hebanową podstrunnicę i przetworniki DiMarzio D Activator. Nowa linia to prawdopodobnie jedne z najcięższych metalowych instrumentów w całej kolekcji gitar Ibanez.”

– komentuje Ibanez Guitars

Kolejna generacja serii Iron Label to nie tylko nowy początek, ale także długo oczekiwany powrót dwóch ulubionych przez fanów wioseł : kultowego Icemana i poszukiwanego Xiphos.

Seria obejmuje pięć nowych instrumentów, w tym trzy gitary elektryczne (ICTB721-BKF, XPTB720-BKF, XPTB620-BKF) i dwa basy (BTB625EX-BKF i SRMS625EX-BKF).

Więcej szczegółów
Producent: https://www.ibanez.com
Dystrybutor: http://www.meinldistribution.pl

Przy okazji zapraszamy Was do oficjalnej prezentacji jednej z nowych gitar serii IronLabel. Przed Wami Jesse Zuretti z modelem Ibanez ICTB721:

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj