Epiphone Muse Collection z modelami Les Paul i SG!

0

Epiphone właśnie pokazał nową kolekcję gitar elektrycznych Muse, w której znajdziemy popularne modele typu Les Paul i SG w ciekawych, metalicznych wykończeniach!

Pierwsza prezentacja oraz informacje na temat nowej serii gitar pojawiły się oczywiście podczas styczniowych NAMM Show 2020, teraz jednak producent wypuszcza oficjalną prezentację video i zdradza więcej szczegółów na ich temat.

Nowe modele od Epiphone to oczywiście gitary inspirowane klasycznym stylem Gibsona i jak zapewnia producent wzbogacone o innowacyjną elektronikę połączoną z nowoczesnym wyglądem i wygodą gry.

Zarówno modele Epiphone Les Paul Muse jak i SG Muse będę oferowane w siedmiu wariantach kolorystycznych a na pokładzie znajdziemy m.in. parę humbuckerów Alnico Classic PRO kontrolowanych przez trzypozycyjny przełącznik oraz dedykowane każdemu przetwornikowi potencjometry Volume i Tone typu push-pull. Podstrunnica modeli Les Paul wykonana z wawrzynu indyjskiego na którym umieszczono 22 progi medium jumbo. Do tego siodełko Graph Tech o szerokości 43 mm. Jeśli chodzi o modele Epihone SG Muse to jest to konstrukcja mahoniowa. Na charakterystyczne główce “Kalamazoo”, poza logo Epiphone znalazło się również oznaczenie Les Paul Muse bądź SG Muse. Na pokładzie znajdziemy niklowany osprzęt – mostek LockTone ABR ze stopbarem oraz klucze Grover.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.epiphone.com
Dystrybutor: https://www.lauda-audio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj