Efekt harmoniczny Electro-Harmonix Slammi Plus

0

Electro-Harmonix jak zwykle zaskakuje. Nie tyle konstrukcją ile charakterem brzmieniowym swoich produktów. Nie inaczej jest i tym razem. Poznajcie Slammi Plus – efekt o wielu możliwościach.

Ciężko jest wprost sklasyfikować ten wyjątkowy produkt. Slammi Plus oferuje swojemu użytkownikowi całą masę ustawień i parametrów, które bardzo silnie rzutują na brzmienie końcowe instrumentu.
Po dodaniu efektów typu StompBox, Slammi przekształca klasyczne przesterowane brzmienie w coś jeszcze bardziej wyjątkowego.

Electro-Harmonix Slammi Plus nie tylko może pełnić funkcję efektu Wah, ale i transpozera i fadera. Jego możliwości transpozycji sięgają +/- 3 oktawy, a nawet obu transpozycji jednocześnie! Funkcja harmoniczna efektu, jest tą, którą firma chyba najmocniej nagłaśnia. I rzeczywiście – Slammi Plus swoimi możliwościami rzeczywiście powoduje szeroki uśmiech na twarzy.

Więcej o efekcie znajdziecie na stronie producenta www.ehx.com
O efekt pytajcie w salonach www.riff.net.pl i www.ragtime.pl w całej Polsce

UDOSTĘPNIJ
Krzysztof Mendyk
Posiadacz dwóch unikatów - Epiphone Elvis Presley - model Elvis-CE i Epiphone Genesis Deluxe Pro. Twórca i założyciel grupy o nazwie "Domowe Studio Gitarowe", prowadzonej na łamach facebooka od 2015 roku. "Pasją jest przeżyć, a nie żyć"

ZOSTAW ODPOWIEDŹ