Akai Professionals i seria MPD2

0

Po sześciu latach badań firma Akai Professionals wypuściła na rynek serię, które zadziwia nie tylko brzmieniem i ergonomią, ale i w pełni profesjonalnym wykonaniem, co zresztą jest głównym hasłem reklamowym MPD2 Series.

Badania nad serią, firma prowadziła nie tylko w laboratoriach Akai, ale i wśród klientów i potencjalnego grona odbiorców. Wszystko po to, by sprostać wygórowanym oczekiwaniom wszystkich tych, dla których Pady są nieodzownym narzędziem pracy.

Technologia zaczerpnięta z uznanych padów MPC, znalazła zastosowanie również w serii MPD2. Ultraczułe pady Thick Fat, sprawują się oczywiście genialnie, co z powodzeniem wykorzystał producent. Wszystko po to, by wzbudzić w użytkownikach jeszcze większą radość, kreatywność i ekspresję z pracy na urządzeniu.

Na serię MPD składają się trzy urządzenia:

Cała seria należy do wyspecjalizowanych i zaawansowanych urządzeń studyjnych. Ich możliwości są ogromne, a kierunek w jakim poszła marka Akai Professionals jest zaiste właściwym, z punktu widzenia odbiorców.

Więcej informacji o produktach marki znajdziecie na stronie producenta www.akaipro.com oraz na stronie polskiego dystrybutora www.audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here