EBS na Guitar Summit 2019

0

Już 27 września startuje Guitar Summit 2019, wydarzenie poświęconego w całości gitarom! Swoją obecność potwierdziła także firma EBS, która zaprezentuje swoje wszystkie tegoroczne nowości. Będzie też niespodzianka…!

Szwedzki producent – EBS Bass Equipment, zaprezentuje swoją bogatą ofertę skierowaną głównie do basistów, a tegoroczne nowości to:

A co z niespodzianką? Ta będzie wyjątkowa! Na tegorocznej edycji Guitar Summit, na stosiku marki EBS będzie gościł sam Billy Sheehan, współtwórca swojej najnowszej sygnatury! Będzie to z pewnością świetna okazja do poznania jego warsztatu technicznego, stylu gry i tego jak wykorzystuje swój sygnowany efekt na codzień.

Guitar Summit to całkowicie niezależne wydarzenie skoncentrowane na wszystkim, co dotyczy gitary, basu i wszelkiej maści akcesoriów przydatnych do obsługi wiosła. Na targach spotykają się zapaleni muzycy, producenci gitar i sprzedawcy, jednak ich celem nie jest jedynie beznamiętne oglądanie. Zetkniecie się tu z gorącymi dyskusjami, wymienicie pomysły, nawiążecie kontakty a może, wraz z innymi uczestnikami nauczycie się czegoś od siebie nawzajem.

Guitar Summit odbywać się będzie w dniach 27 – 29 września 2019 w m:con Congress Center Rosengarten Mannheim

Wszystkie szczegóły na ten temat znajdziecie w naszej publikacji:

Trzecia edycja Guitar Summit już pod koniec września

Więcej szczegółów
Producent: www.ebssweden.com
Dystrybutor: www.musicdealer.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here