Casey Cooper, czyli COOP3RDRUMM3R w wywiadzie o Pearl The Igniter

1

Słyszeliście kiedyś o Caseyu Cooperze? Jeśli nie, to znaczy, że nigdy nie interesowała Was perkusja. Jeśli z kolei znacie wszystkie jego filmiki i nagrania, doskonale wiecie, że drugiego takiego perkusisty YouTube nie widział! Polecamy Wam nowiuteńki wywiad, którego muzyk udzielił ekipie z Pearl Drums!

Casey Cooper to z całą pewnością perkusista nowej generacji. Jego pełne energii filmy sprawiły, że stał się ulubieńcem ponad 2,2 miliona zapalonych subskrybentów.
YouTuber nagrywający pod pseudonimem COOP3RDRUMM3R od lat współpracuje z firmą Pearl Drums. Efektem tej współpracy jest Pearl The Igniter: werbel, którego najważniejszym celem jest poprawienie i wzbogacenie brzmienia nawet najlepszego zestawu perkusyjnego.

W rozmowie z ekipą Pearl Drum Casey opowiada właśnie o swoim werblu Pearl The Igniter. Zaciekawieni? W takim razie koniecznie zobaczcie zamieszczony poniżej materiał!

Korpus Pearl The Igniter wykonano z topoli oraz klonu. Instrument pokrywa unikatowa grafika zainspirowana jednym z występów Caseya, a jej drapieżny charakter dodatkowo podkreślają czerwone podkładki zamontowane przy lugach typu CL.

Specyfikacja:

Wymiary: 14×5″
Ilość śrub: 8
Obręcze: gięte (1,6mm)
Korpus: topola/klon
Osprzęt: chrom, lugi CL55
Wykończenie: okleina z grafiką

Więcej szczegółów:
Producent: https://www.pearleurope.com
Dystrybutor: http://silesiamusiccenter.pl

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj