Gitara basowa Warwick Custom Shop Masterbuilt – Katana NT #16-3200

0

Pięknie się patrzy na instrument tak dobrze wykonany i z tak wielkim charakterem. Dziś na tapecie 5-strunowy bas Warwick Custom Shop Masterbuilt – Katana NT.

Potwór ten, to kwintesencja customowych gitar Warwick’a. Piękne malowanie, agresywne brzmienie i absolutnie wyjątkowy kształt ze żłobionym frezem na szczycie body.
Barwy gitary Katana NT to tylko część tego, co widoczne jest w niuansach tego wspaniałego instrumentu.
Warto, a nawet trzeba zwrócić uwagę na drewniane klucze, tak pięknie wpasowujące się w całościowy charakter Warwick Custom Shop Masterbuilt – Katana NT. Ostatnią cechą, na którą od razu zwróciliśmy uwagę, były znaczniki na gryfie w formie rybich oczu. Wygląda to absolutnie genialnie!

Co do technikaliów… Prezentowana gitara kryje w sobie całkiem spory zasób energii, dzięki zastosowaniu pickupów Active MEC J/J oraz elektroniki Active Warwick 3-way z akumulatorem litowo-jonowym.
Instrument wyposażono ponadto w regulatory olume P/P / Balance / Mid / Treble i Bass.
Całość upakowano w body z klonu płomienistego z którego wykonano również gryf. Na nim zaś umieszczono podstrunnicę z afrykańskiego drewna o nazwie Bibunga, na którą nabito 24 progi Jumbo Bronze.
Całość dopełnia most dwuczęściowy Brass Warwick Bridge.

Więcej informacji znajdziecie na stronie producenta www.warwick.de oraz na stronie polskiego dystrybutora www.shop.warwick.de

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here