Dedykowany obwód do wzmacniaczy Roland Blues Cube

0

Roland przedstawił nowe rozwiązanie, który ma oferować muzykom jeszcze większe możliwości brzmieniowe w dedykowanych wzmacniaczach Rolanda serii Blues Cube.

Kapsuła BC TC-UB jest urządzeniem, modyfikującym obwód, przeznaczony do zmian charakterystyki obwodu lampowego oryginalnego wzmacniacza Blues Cube. Oryginalny wzmacniacz Blues Cube generuje bogate i mocne bluesowe brzmienie, oparte na charakterystyce lampy 6L6 i i konstrukcji Tube Logic. Natomiast kapsuła Ultimate Blues Tone generuje słodkie i głębokie brzmienie całkowicie odkręconego, małego wzmacniacza z lampami 6V6, zwłaszcza małych wzmacniaczy serii Blackface firmy Fender, używanych w wielu historycznych nagraniach.

1

Ogólnie mówiąc, wzmacniacze na lampach 6L6 nie są zbyt głośne, ale wzmacniacz Blue Cube z kapsułą Ultimate Blues Tone zapewnia wystarczającą moc wyjściową nawet na potrzeby estrady. Zaprojektowany przez inżynierów firmy Roland pod nadzorem gitarzysty bluesowego, Kirka Fletchera, kapsuła Ultimate Blues Tone precyzyjnie dostraja wzmacniacz do jego potrzeb, przechwytując zarówno uduchowione, czyste brzmienie, jak i słodkie, trzeszczące dźwięki

“Jestem zachwycony doskonałym brzmieniem wzmacniaczy Blues Cube”, wyjaśnia Kirk. “Możliwość modyfikowania i tak już wspaniałego brzmienia za pomocą mojego głosu, to spełnienie marzeń”.

Kompatybilne produkty to: Blues Cube Stage, Blues Cube Artist, Blues Cube Artist212, and Blues Cube Tour.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj