BOSS SY-1 z obszerną prezentacją od Tomka Andrzejewskiego

0

BOSS SY-1 to urządzenie, które znajduje się z dala od większości standardowych efektów gitarowych oferujących klasyczne brzmienia typu Fuzz czy Overdrive. BOSS SY-1 to efekt oferujący coś więcej! Dzięki niemu wygenerujecie brzmienia, o których nigdy pewnie nie pomyśleliście trzymając gitarę w dłoni. Z prezentacją tego efektu przybywa Tomasz Andrzejewski i sklep GuitarCenter.pl

Jak zwykle w takich przypadkach bywa, mamy dla Was również tekst przygotowany przez naszą redakcyjną koleżankę, Marzenę. Pisała Ona o efekcie w artykule BOSS SY-1 – nowy syntezator gitarowy o szerokim spektrum możliwości. Znajdziecie w nim wszystkie najważniejsze informacje! Zapraszamy więc do lektury!
A teraz czas na prezentację Tomka.
Poniżej znajdziecie również specyfikację techniczną efektu BOSS SY-1 przygotowaną przez GuitarCenter.pl

Opis i specyfikacja techniczna

 • Efekt BOSS SY-1 to kolejny z rodziny syntezatorów, tym razem zamknięty w małym opakowaniu. Kostka świetnie współgra zarówno z gitarą jak i basem, zamieniając Twój instrument w syntezator, a przy tym dając dużo zabawy oraz inspiracji, znacznie poszerzając spectrum brzmieniowe. Urządzenie wypełnione jest paletą 121 dźwięków, więc wybór jest ogromny. Ważną cechą jest to, że SY-1 zachowuje charakter stompboxa z cała jego prostotą w kreowaniu brzmienia. Nie potrzebujesz cyfrowego wyświetlacza i dużej ilości kontrolerów by wejść w świat syntezatorów. To ukłon dla tych, którzy lubią proste sterowanie, a przy tym świetne brzmienie!
 • SY-1 przekształca każdą gitarę lub bas w uniwersalny syntezator, który jest zabawny, inspirujący i gotowy do gry. Wspierany przez zaawansowaną technologię opracowaną po raz pierwszy dla SY-300, ten fajny pedał zapewnia ogromny wybór analogowych dźwięków syntezatorowych, zajmując jednocześnie minimalną ilość miejsca w pedalboardzie. Co więcej, wszystkie dźwięki są polifoniczne, co pozwala na odtwarzanie zarówno pojedynczych dźwięków, jak i akordów.
 • Dzięki 11 kategoriom i 121 dźwiękom, SY-1 zapewnia ogromną gamę kolorów syntezatorów. Ekspresyjne smyczki, weeping pads, organy, tłuste basy i wiele innych są w zasięgu ręki, a także różnorodne rytmiczne wzory syntezatorów, które są świetną rozrywką. Dzięki pokrętłom Tone / Rate i Depth typu grab-and-go możesz dostosować dowolny głos syntezatora, tak jak lubisz, w tym zmienić wysokość dźwięku w niektórych dźwiękach.

Brzmienia

 1. LEAD 1/2—Szeroka gama dźwięków odpowiednich do solowego, pojedynczego dźwięku
 2. PAD—Pełne brzmienia, które świetnie współpracują z akordami, od padów po syntezatorowe “dętki” i wiele innych.
 3. BASS—Basowe, tłuste dźwięki syntezatora, w tym filtry i sub-octawy
 4. STR—Klasyczne smyczki w stylu analogowym
 5. ORGAN—Ogromny wybór wśród brzmień organowych
 6. BELL—brzmienia syntów perkusyjnych
 7. SFX 1/2—Różnorodne efekty dźwiękowe syntezatora, w tym wybuchowe dźwięki jednorazowe, animowane głosy pitch / filter i inne
 8. SEQ 1/2—Pulsujące dźwięki z rytmiczną zmianą wysokości dźwięku lub filtra.

Specyfikacja

 • Regulacja: GUITAR/BASS switch, TYPE, VARIATION, TONE, DEPTH, EFFECT, DIRECT
 • Wejścia/Wyjścia: INPUT Jack, OUTPUT jack, SEND jack, RETURN jack, EXP/CTL jack, DC IN jack

Więcej szczegółów
Producent: https://www.boss.info/pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj