Orange Amplification udostępnia Rock Guitar Course całkowicie za darmo

0

Firma Orange Amplification przygotowała dla swoich klientów coś specjalnego! Od teraz, każdy posiadacz pomarańczowego wzmacniacza, combo, kolumny lub efektu może otrzymać darmowy dostęp do platformy learningowej Rock Guitar Course.

Co robić, kiedy czas wlecze się nieubłaganie i nie wiecie, czym się zająć, żeby nie oszaleć? Jeśli planujecie zakup lub już od jakiegoś czasu jesteście szczęśliwymi posiadaczami sprzętu marki Orange Amps, mamy dla Was odpowiedź na to pytanie! Wystarczy, że zarejestrujecie swój zakup, a otrzymacie darmowy dostęp do internetowego kursu gry na gitarze elektrycznej – Rock Guitar Course.

Platforma w łatwy, zabawny i szybki sposób pomaga nauczyć się gry na gitarze niezależnie od gustu muzycznego ucznia. Znajdziecie tu m.in. przyjemne lekcje, szeroką gamę materiałów do pobrania, dostęp do korepetytorów online i przewodników wideo. 

Warto dodać, że każdy, kto ukończy ten internetowy kurs będzie mógł przystąpić do pierwszego na świecie, akredytowanego egzaminu organizowanego przez platformę OnlineMusicExam.

Cena Rock Guitar Course poza promocją to 7,99 GBP za miesięczną subskrypcję lub 79,99 GBP za nieograniczony dostęp.

Więcej szczegółów
Producent: https://orangeamps.com/
Dystrybutorhttps://www.arcadeaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here