BOSS SL-2 Slicer dla gitarzystów i nie tylko…

0
BOSS-SL-2-Slicer

BOSS ponownie przedstawia swój słynny efekt Slicer, tym razem w podłogowej wersji stompbox o symbolu SL-2.

BOSS SL-2 Slicer w sprytny sposób łączy efekt tremolo z innymi efektami modulacyjnymi dla uzyskania „pociętych“, rytmicznych sekwencji, które mogą posłużyć do urozmaicenia naszej muzyki chwytliwymi zagrywkami i melodiami, lub też zapewnić motoryczne podłoże utworu.

Do dyspozycji mamy 8 typów efektu z 11 wariacjami dla każdego z nich, co daje w sumie aż 88 inspirujących kombinacji – a każdą z nich możemy dowolnie regulować pokrętłami Attack i Duty na panelu urządzenia, albo nawet głębiej modyfikować za pomocą aplikacji BOSS Tone Studio (po podłączeniu SL-2 do komputera kablem USB).

BOSS SL-2 Slicer może działać w trybie mono lub stereo, w tym drugim oferując aż 7 opcji: Fixed, EFX/Direct, Random, Ping-Pong, Auto, 3D Cross oraz 3D Rotation. Możemy do niego podłączyć zarówno różnego rodzaju gitary, jak i źródła sygnału liniowego, czyli np. instrumenty klawiszowe, syntezatory czy sekwencery.

BOSS-SL-2-Slicer

Wbudowany przełącznik nożny odpowiada za aktywację efektu oraz ustalenie jego prędkości funkcją Tap Tempo; możemy także podłączyć do niego jeden lub dwa zewnętrzne kontrolery nożne, aby w czasie rzeczywistym modyfikować więcej parametrów brzmienia. Do tego wejście TRS MIDI pozwala na synchronizację tempa z innymi urządzeniami oraz otrzymywanie komunikatów CC.

Więcej szczegółów: https://www.boss.info/pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj