Boss Nextone-Artist i Nextone-Stage: kolejna rewolucja we wzmacniaczach gitarowych!

0

Czy po sporym sukcesie wzmacniaczy Katana, marce Boss uda się powtórzyć sukces? Wszystko wskazuje na to, że tak! Dwa nowe comba gitarowe Nextone-Artist i Nextone-Stage tak właśnie się zapowiadają.

Boss wkrótce rozszerzy swoją ofertę wzmacniaczy o dwa nowe modele wykorzystujące technologię Tube Logic: Nextone-Artist o mocy 80W i Nextone-Stage oferujący 40W mocy. Te dwa nowe wzmacniacza już na starcie prezentują się zawodowo ale jak zwykle najwięcej zmian czeka na gitarzystów wewnątrz.

Nowe wzmacniacze Boss Nextone wykorzystują cztery typy, wybieralnych z panelu, wzmacniaczy analogowych klasy A/B zapewniają natychmiastowy dostęp do unikalnych charakterystyk wyjściowych: 6V6, 6L6, EL84 i EL34. Wspierany przez zaawansowaną metodę Tube Logic, każdy typ wzmacniacza mocy odtwarza cały obwód od wejścia do wyjścia, zapewniając po raz pierwszy pełne brzmienie klasycznej mocy scenicznej w jednym wzmacniaczu.

Dzięki tej technologii będziemy mogli cieszyć się dźwiękiem i reakcją ulubionych konstrukcji lampowych jednak bez ciężaru i kłopotów z konserwacją. A do tego jak zapowiada producent, cena tych wzmacniaczy będzie bardzo atrakcyjna.

Dodatkowo otrzymujemy możliwość kształtowania i modelowania brzmienia za pomocą dedykowanego oprogramowania, Edytor Nextone (Mac/Windows), który pozwala na dostosowywanie wewnętrznych parametrów wzmacniacza, w tym typu tonów, korektora, odchylenia, efektów, ustawień systemu i wielu innych.

Na pokładzie oczywiście znajdziemy wszystko co potrzebne do gry na scenie, m.in. wbudowane efekty, wyjście liniowe dla bezpośredniego dźwięku bez mikrofonu, a także sterowanie mocą wzmacniacza.

Główne cechy nowych wzmacniaczy to:

 • Profesjonalny wzmacniacz koncertowy z autentycznym brzmieniem Tube Logic
 • Cztery analogowe obwody wzmacniacza klasy AB, wybieralne na panelu: 6V6, 6L6, EL84 oraz EL34
 • Combo z 40W lub 80W mocy i 12-calowym głośnikiem
 • Czyste i wiodące kanały ze standardowymi i zaawansowanymi trybami opcji
 • Dynamicznie reagująca regulacja mocy dla nagłośnionego dźwięku i reakcji przy zmniejszonych głośnościach
 • Edytor Nextone (Mac / Windows) do dostosowywania wewnętrznych parametrów wzmacniacza, w tym typu tonów, korektora, odchylenia, efektów, ustawień systemu i wielu innych
 • Przełączniki Boost i Tone
 • Wbudowane efekty opóźnienia, tremolo i pogłosu plus pętla do efektów zewnętrznych
 • Zewnętrzne gniazda głośnikowe: jeden 8 omów i dwa 16 omów
 • Wyjścia liniowe, USB i telefoniczne/nagrywające, z trzema ustawieniami mikrofonu Air Feel do wyboru z edytora Nextone
 • Obsługa bezpośredniego nagrywania i ponownego wzmacniania przez USB

Więcej szczegółów znajdziecie na stronie:
https://www.boss.info/pl/nextone

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here