Boss HM-2W Heavy Metal Waza Craft już wkrótce!

1

Już w listopadzie ubiegłego roku zapowiadaliśmy reedycję Boss HM-2 Heavy Metal w wersji Waza Craft, a w marcu 2021 pisaliśmy o jego pierwszych zdjęciach opublikowanych na oficjalnym profilu producenta. 

Gitarowy przester BOSS HM-2 Heavy Metal to jeden z najbardziej poszukiwanych białych kruków na rynku wtórnym w całym dotychczasowym dorobku producenta. W odróżnieniu od wielu innych efektów tej marki, które zyskały sobie status kultowych, model HM-2 był produkowany przez mniej niż dekadę, bo tylko w latach 1983-1991.

Po wielu kolejnych latach użytkowania i przynajmniej kilku głośnych, metalowych płytach nagranych z jego udziałem, Boss HM-2 powróci na rynek w nowej, odświeżonej edycji HM-2W Waza Craft – ku uciesze fanów oraz poszukiwaczy tego charakterystycznego, agresywnego brzmienia gitary elektrycznej.

Premiera zaplanowana jest na połowę 2021 roku, a już teraz można zapisać się na listę mailingową, aby w pierwszej kolejności otrzymać informacje na ten temat prosto ze źródła: https://www.boss.info/global/products/hm-2w

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj