Zoom L-8 LiveTrak – dlaczego warto?

0

Spośród całej rodziny bardzo udanych mikserów Zoom LiveTrak model L-8 jest najmniejszy i najtańszy, ale mimo to dostarcza moc możliwości do wielu różnych zastosowań!

Zoom L-8 LiveTrak to jednocześnie mikser, rejestrator i interfejs audio USB pozwalający na nagrywanie jednocześnie osobnych śladów. Dzięki niewielkim rozmiarom, prostocie obsługi i przystępnej cenie jest to idealny wybór do każdego domowego studia – czy to muzycznego, lektorskiego czy podcastowego.

Wśród wielu innych funkcji, takich jak wbudowane efekty przestrzenne i modulacyjne, zapamiętywanie „scen“ z ustawieniami, 4 wyjścia słuchawkowe z możliwością stworzenia indywidualnego miksu odsłuchowego, LiveTrak L-8 oferuje możliwość wyzwalania 6 różnych dźwięków, takich jak jingle czy oklaski, załadowanych z karty SD, a także doprowadzenie sygnału audio ze smartfona przez dołączony kabelek TRRS w celu rejestracji lub prowadzenia rozmowy na żywo!

Funkcje i możliwości tego wielozadaniowego miksera bardzo przystępnie zaprezentował portal MusicRadar w kilkuminutowym filmie: https://www.musicradar.com/news/the-zoom-livetrak-l-8-is-a-board-for-creators-and-could-be-the-most-versatile-and-easy-to-use-digital-compact-mixer-yet?

Więcej szczegółów
Producent: https://www.zoom.co.jp
Dystrybutor: https://www.sound-service.eu

CZYTAJ TAKŻE:

Zoom LiveTrak L-20: nowy cyfrowy mikser i wielościeżkowy rejestrator w jednym!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj