BOSS GT-1000 z nowymi, darmowymi kolekcjami brzmień

0

Flagowy muliefekt producenta – BOSS GT-1000 doczekał się kolejnej ciekawej kolekcji darmowych brzmień, które czekają na was na platformie BOSS TONE CENTRAL. Mowa o kolekcjach sygnowanych przez trzech znakomitych muzyków: Thomasa McRocklina, Andyego Jamesa oraz Simona McBridea.

Zacznijmy jednak od początku.
BOSS GT-1000, to produkt o którym pisaliśmy już wielokrotnie. Wszystkie dotychczasowe teksty znajdziecie w linku: https://uptone.pl/tag/boss-gt-1000

Gwoli przypomnienia, “kombajn” oferuje swoim użytkownikom potężną kontrolę nad efektami gitarowymi i basowymi. Wyposażono go w zaawansowany procesor DSP, 32-bitowy przetwornik AD/DA oraz częstotliwość próbkowania 96 kHz.

Kompleksowy system AIRD gwarantuje bardzo dobrą reakcję muzyczną oraz elastyczność dla cyfrowego procesora gitarowego. Naśladując wzmacniacze lampowe, system AIRD oferuje zarówno niezrównaną dynamikę brzmieniową jak i niesamowitą ekspresję. Do tego dochodzi fakt, że brzmienia GT-1000 można wciąż aktualizować o nowe, dostępne na platformie BOSS TONE CENTRAL tak jak choćby te poniżej.

Thomas McRocklin Collection

Znany z wielu muzycznych projektów oraz występów z największymi sławami świata gitary, Thomas zyskał sławę dzięki grupie, którą współtworzył o nazwie Bad4Good.
Dziś doczekał się pokaźnej kolekcji swoich brzmień, którą możecie bezpłatnie pobrać z BOSS TONE CENTRAL. W kolekcji znajdziecie wszystkie podstawowe brzmienia Thomasa. Sprawdźcie koniecznie!

Andy James Collection

Brytyjski gitarzysta, przez wielu nazywany wirtuozem gitary, najbardziej znany jest z udziału w grupie muzycznej Sacred Mother Tongue. Ta kolekcja oferuje jego wyjątkowe, wysoko podbite brzmienia typowe dla nowoczesnej muzyki metalowej.
Oczywiście ta biblioteka również dostępna jest na BOSS TONE CENTRAL zupełnie za darmo!

Simon McBride Collection

Simona nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Ten znakomity gitarzysta już nie po raz pierwszy raczy świat swoimi brzmieniami. Tym razem doczekaliśmy się pokaźnej biblioteki dedykowanej dla BOSS GT-1000, dostępnej na platformie BOSS TONE CENTRAL w okrągłej cenie 0 zł.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.boss.info/pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj