BOSS DUAL CUBE LX & DUAL CUBE Bass LX: nowe, kompaktowe wzmacniacze w serii CUBE!

419
BOSS-DUAL-CUBE-LX-i-BOSS-DUAL-CUBE-Bass-LX_top_uptone

BOSS prezentuje nowe, przenośne i wszechstronne wzmacniacze z popularnej serii CUBE. DUAL CUBE LX to propozycja dla gitarzystów, zaś DUAL CUBE Bass LX to najnowsze rozwiązanie dla basistów. Sprawdźmy czym mogą się pochwalić nowe konstrukcje…

Od ponad czterech dekad wzmacniacze CUBE goszczą w setupach muzyków na całym świecie, oferując profesjonalny dźwięk i wszechstronne funkcje w przenośnych konstrukcjach, które można zabrać wszędzie. Najnowsze konstrukcje kontynuują tą tradycję ewoluując rzecz jasna wraz z najnowszymi osiągnięciami firmy BOSS. DUAL CUBE LX zapowiadany jest jako “biurkowa potęga” do ćwiczeń domowych i do grania z przyjaciółmi. Dzięki szerokiej gamie opcji łączności, jego zakres obejmuje występy, nagrywanie i wiele innych zastosowań.

BOSS-DUAL-CUBE-LX-i-BOSS-DUAL-CUBE-Bass-LX

Natomiast DUAL CUBE BASS LX to jeden z najbardziej kompaktowych wzmacniaczy basowych do ćwiczeń z profesjonalnymi brzmieniami, efektami, wbudowanymi rytmami i rozszerzonym pasmem do występów, nagrywania, a nawet transmisji na żywo!

Na początek zapraszamy Was do pierwszych oficjalnych materiałów wideo, a już wkrótce przedstawimy Wam więcej informacji na ich temat:

Więcej szczegółów: https://www.boss.info/pl