BOSS AC-3 – zobaczcie prezentację jednego z najlepszych symulatorów gitary akustycznej na rynku

0

Tym razem mamy coś dla tych, którzy nie mają akustyka, ale raz na jakiś czas potrzebują jego brzmienia. W swojej kolejnej prezentacji, sklep muzyczny.pl prezentuje działanie symulatora gitary akustycznej – Boss AC-3.

Wśród amatorów koloroterapii mówi się, że pomarańczowy budzi radość i ożywienie. Na pewno Waszej gitarze ożywienie przyniesie efekt Boss AC-3 – mała, pomarańczowa kostka, która przemieni Waszą drugą kobietę w akustyka z prawdziwego zdarzenia.Boss AC-3 to kompaktowy efekt, zmieniający sygnał elektrycznej gitary w brzmienie akustyczne. Efekt oparty został o technologię COSM, co umożliwia korzystanie z modulacji wielu modeli akustycznych gitar.
Kostka posiada 4 tryby symulacji (Standard, Jumbo, Enhanced i Piezo), które dodatkowo dostroicie za pomocą potencjometrów TOP oraz BODY (służą one do strojenia wirtualnych rezonansów obudowy gitar akustycznych).
Ponadto na pokładzie znajdziecie też wbudowany efekt Reverb i wyjście Line-Out, dzięki któremu efekt można podpiąć bezpośrednio do konsolety nagłośnieniowej.Więcej szczegółów:
Producent – www.boss.info

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here