Billy Watman wystąpi na Guitar Summit 2022

0
Billy-Watman-wystapi-na-Guitar-Summit-2022

Znakomity gitarzysta fingerstyle Billy Watman nie tylko wystąpi jako jeden z artystów, ale też poprowadzi warsztat Masterclass podczas tegorocznej edycji festiwalu Guitar Summit – informuje producent gitar Ortega, których Watman jest oficjalnym użytkownikiem.

Po dwóch latach nieobecności związanej z sytuacją pandemiczną, tegoroczna edycja festiwalu Guitar Summit odbędzie się w dniach 9-11 września w Rosengarten w niemieckim Mannheim.

Guitar Summit 2022

Będą to trzy dni wypełnione warsztatami, koncertami, spotkaniami z artystami oraz poznawaniem i testowaniem sprzętu muzycznego. W skrócie, cały weekend spędzony z muzykami, gitarami, basami, efektami i wzmacniaczami!

Jednym z gości specjalnych festiwalu będzie Billy Watman, porywający słuchaczy – oraz inspirujący innych gitarzystów – fingerstylowymi wykonaniami popularnych przebojów. Podczas imprezy będzie można nie tylko zobaczyć i posłuchać go na żywo, ale także uczestniczyć w prowadzonych przez niego warsztatach Masterclass.

Ponadto w ramach Guitar Summit będzie można zobaczyć i wypróbować sygnowany model gitary Watmana, a także inne instrumenty z aktualnej oferty Ortega Guitars!

Więcej szczegółów
Producent: https://ortegaguitars.com
Dystrybutor: http://www.meinldistribution.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj