BazOk o Humbuckerach i przetwornikach P 90 na przykładzie instrumentów PRS Guitars

0

Znacie takie powiedzonko: Piątek, Piąteczek, Piątunio? Mam dla Was nowe: BazOk, BazOczek, BazUnio. Dziś po raz kolejny Bartek raczy nas dawką wiedzy i technikaliów na przykładzie muzyki i świetnej gry. Poznajcie różnice pomiędzy humbuckerami, a przetwornikami typu P 90. Za króliki doświadczalne posłużą dwie gitary PRS Guitars

Temat wyboru pomiędzy przetwornikami takimi, a innymi wraca na forach jak mantra. Wszyscy wyMANdrzają się, kłócą i przekonują do swoich wyborów zapominając, że żaden z typów przetworników nie jest lepszy. W bardzo fajny sposób uzmysławia to nam Bartek BazOk Zelek ze swoim kolejnym materiałem wideo.

W kolejnym odcinku Poradników Bartek wyjawia tajemnice kryjące się pod enigmatycznie brzmiącymi nazwami: humbucker i przetwornik P 90.
Różnice jakie prezentuje BazOk są wręcz porażające. I nawet jeśli gitarę trzymam w dłoniach lat ponad 20, to nie mając większych doświadczeń z P 90’kami, nie sądziłem że przynoszą one aż takie zmiany w brzmieniu.
Obejrzyjcie koniecznie! BazUnio prawdę Wam powie 🙂

Wszystko co pokazuje w tym poradniku Bartek dzieje się na gitarach PRS. Przy okazji zapoznajcie się z ofertą producenta, gdyż znajdziecie w niej chyba wszystko o czym można pomarzyć. Zapraszamy!

Więcej szczegółów:
BazOk: www.bazok.pl
Producent: www.prsguitars.com
Dystrybutor: www.fxmusic.com.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here