Bas Warwick Custom Shop Masterbuilt – Streamer Jazzman

0

Warwick Custom Shop Masterbuilt Streamer Jazzman, to instrument na miarę instrumentalistów, którym zależy na doskonałym brzmieniu, wspaniałym wykonaniu i charakterze godnym sław muzyki jazzowej. Ten klonowy potwór potrafi więcej, niż niejednemu się wydaje.

Taki właśnie jest Warwick Custom Shop Masterbuilt Streamer Jazzman. Klonowy korpus i gryf w konstrukcji Bolt-On wybrzmiewają tak potężnie, a jednocześnie delikatnie jak przystało na instrumenty z wysokiej półki cenowej.
Umieszczając podstrunnicę z drewna Wenge, firma Warwick stworzyła instrument o wysublimowanym lecz klarownym/czytelnym charakterze brzmienia. Na podstrunnicę nabito 24 progi  Jumbo Bronze Extra Hard.
W prezentowanej gitarze zamontowano pickupy Passive MEC J/MM oraz zasilaną akumulatorem elektronikę Active Warwick 3-way. Na płycie wierzchniej, znajdziemy regulatory: Volume, Balance, Mid, Treble oraz Bass.
Całość dopełniają maszynki wykonane z drewna i malowanie w wielu różnych odmianach.

Więcej informacji znajdziecie na stronie producenta www.warwick.de oraz na stronie polskiego dystrybutora www.shop.warwick.de

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here