Audient Sono – interfejs dla gitarzystów!

0

Zapowiadany i wyczekiwany, wreszcie ujrzał światło dzienne… Przed wami Sono, pierwszy dedykowany gitarzystom interfejs marki Audient!

Audient Sono jest interfejsem audio USB wyposażonym w szereg udogodnień skierowanych właśnie do gitarzystów, choć z powodzeniem może być używane także przez innych muzyków. Na pokładzie znajdziemy oczywiście standardowe gniazda jak: dwa wejścia typu combo MIC/LINE z zasilaniem phantom +48V, dwa wejścia instrumentalne, wyjścia liniowe (L, R), słuchawkowe oraz optyczne wejście cyfrowe. Dzięki niemu urządzenie jest w stanie obsłużyć w sumie 10 wejść i 14 wyjść. Z komputerem łączy się za pomocą portu USB-C. Jednak zasilanie jest oddzielne za pomocą standardowego zasilacza 12V. Interfejs oferuje regulację poziomu wejściowego i wyjściowego, układ DRIVE, a także funkcję „bezlatencyjnego” monitoringu.

Ciekawym dodatkiem jest zastosowana w nim lampa 12AX7, przez którą możemy przepuścić sygnał podpięty do pierwszego gniazda MIC/LINE. Producent wyposażył urządzenie także w 3-pasmowy korektor oraz technologię modelowania Torpedo.

Niewątpliwym atutem interfejsu Sono jest wbudowany procesor DSP oraz dedykowane oprogramowanie, które oferuje wiele emulacji wzmacniaczy i głośników, których parametry możemy modelować właśnie za pomocą dedykowanego oprogramowania. Co ciekawe, możemy zapisać w samym interfejsie trzy różne presety, z których będziemy mogli korzystać na scenie bez konieczności połączenia z komputerem.

Więcej szczegółów:
Producent: https://audient.com
Dystrybutor: http://soundtrade.pl

Zapraszamy do całej serii materiałów video, które przygotował dla Was producent:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here